Crush Candy Sode Saga Ari Hack

Candy Crush Soda Saga

Përparësitë e aplikimit tonë
"Anti-ban llogari të mbrojtjes"
"Lidhje të sigurt për të servers duke përdorur një proxy"
"Aftësia për të pasur një numër të pakufizuar të artë"
"Aftësia për të pasur një numër të pakufizuar të jetës"
"Kërkesa është e lehtë për t'u përdorur"

Një shkurtër, hap-pas-hapi udhëzim

  1. Shko tek gjenerator faqe.
  2. Përdorni një gjenerator.
  3. Kalo shkurtër verifikim. (Të zgjedhur dhe të bëjë një ofertë)
  4. PËRFUNDOI! Burimet kanë qenë të shtuar!

Zgjidhje të menjëhershme për Crush Candy Sode Saga Hack

Kur ju të ri-hyjnë në nivel candies duhet të gjithë të jemi në pozita të reja dhe kjo mund të jetë një tërësi shumë më e thjeshtë për të bërë disa fantastike lëviz. Ju jeni gjithmonë do të duan për të shkëmbyer një karamele të ngjyrosur me një ngjyrë që ju keni një të tërë shumë në bord. Njëjtë si Candy Crush Sagaju do të përputhen candies për të rrahur të ndryshme të objektivave. Ju gjithashtu mund të përputhen 4 candies dhe shishe, duke zhvilluar një katror.

Çokollatë qëndron e saktë të njëjtën, dhe kjo është ende e vërtetë që ju keni për të goditur atë disa herë para se ajo të zhduket. Shumicën e kohës ajo do të shumohen, kur ju nuk keni për të hequr çdo çokollatë në mëparshem. Ajo është shpesh roped në në fillim të skenës. Në nivele ju do të keni për të eliminuar çokollatë.

Crush Candy Sode Saga Hack Idetë

Bëni larg me Mjaltë dhe ju do të lira mbart. Në vetë të parë nivelet e Karamele Mban, do të jetë i dukshëm dhe ju do të keni për të fituar karamele kombinime për të rritur Sode Bar. Në Sode Saga ju jeni tani në gjendje të thërrasë suedeze Peshku në kërkesë, duke zhvilluar një katror të rrjetit të katër të saktë të njëjtën karamele.

Mbi Të Gjitha Crush Candy Sode Saga Hack

Nëse ju jeni në gjendje të vendosni një në pikërisht në të njëjtën kolonë si karamele jepni, ju do të krijojë një të shpejtë lane në pik të ekranit. Në kohë, ju thjesht nuk do të marrë pjesë ju kërkojnë. Çdo dalluese pjesë është e dobishme këtu, dhe ju jeni duke shkuar për shumë e shumë duhet të bëni disa kombinime nëse ju do të donte për shpëtim e kaluara e tyre. E bëjnë të veçantë pjesët që ju dëshironi. Nëse ju jeni në gjendje për të, të mbajtur atë të sigurt, ndërsa ju të qarta të ndryshme copë për të përgatitur e më të madh të mundshëm të shpërthimit. Në Crush Candy Sodeju do të gjeni edhe disa të reja copa dhe bllokues.

Ka disa mënyra që ju do të jetë në gjendje për mashtrim lojë në sigurimin jeni të lirë jetën dhe disa teknika për të marrë një avantazh në disa nivelet më të vështirë. Ajo do të ndonjëherë të përzierjes karamele në fillim të një niveli në një mënyrë të tillë që e bën atë një shumë më e vështirë për të rrahur. Nëse ju jeni të luajtur lojë në Facebook, ju mund të zbuloni leaderboards e miqtë tuaj dhe veten tuaj, ku ju mund të krahasoni rezultatet.

Për të fituar një sode nivel, lojtar duhet të pop një numër të caktuar të shisheve, si dhe për të rritur shkallën e sode në kulmin e bordit. Lojtarët do të investojë orë energji dhe shumë dollarë thjesht duke u përpjekur për të hapur të mëvonshëm nivel. Nëse ju jeni një i dedikuar Candy Crush Saga lojtar, i cili nuk ka nevojë për shkatërrimin e lojës për ta, pikërisht në një afat të gjatë, atëherë do të kishim këshilla që ju të rri të qartë të këtyre hacks.

E Sode ekip përdor saktë Zhivës depo për të dy shifra bazë, dhe pse lojë logjikë është tërësisht e veçantë, 2 aplikacione të ndajnë grafike dhe UI aseteve. Mbajeni këtë në mendje, ndërsa ju jeni duke bërë ndeshje. Filloni të kërkoni për një mundësi për të krijuar të dobishme të jashtëzakonshme copa-copa, ose të metodave për të ngritur më e madhe ndeshjet përmes një që ju jeni duke shkuar për të bërë. Për të pastruar akull, ju do të dëshironi për të fituar një ndeshje të ngjashme me ëmbëlsira që është e fshehur nën të.

Në rast se loja merr më shumë se ju mund të trajtojë, ju mund të kenë nevojë për ndihmë të veçantë Boosters. Ajo gjithashtu mund të luhet tuaj nëpërmjet Facebook llogarinë. Ende nuk ka ndonjë strategji për të ndarë lojë me miqtë nga brenda app. Ju gjithashtu mund të luajnë lojë në internet apo përmes Facebook në celular apo në desktop atmosferë.

Për fat të keq, ajo ishte e vështirë për të zgjedhur të rrezikojë lojë si rezultat i milisekonda e nevojshme që të ketë një screenshot. Loja u zgjerua me shumë episode, duke shtuar disa dhjetëra nivele të reja në episodin e së bashku me të reja mekanikë gameplay. Brenda një kohe shumë të shkurtër, ajo ishte duke bërë një shumë të rretheve. Ai përbëhet nga një bord që është e mbushur me candies të ngjyrave të ndryshme dhe disa pengesa. Lojë të re gjithashtu është delikate një ndryshim të strategjisë për Mbretin.

Crush Candy Sode Saga Hack Ide

Candy Crush Soda Saga Gold Hack

Çdo nivel lloji kërkon një strategji të ndryshme dhe ka objektivave të tjera të plotësoni nivel. Qëllimi i lojës është mjaft e lehtë, ju do të shfaqen një rrjet mbushur me lloje të ndryshme të karamele formave dhe ngjyrave dhe detyra juaj është që të përpiqen për të shkëmbyer t'u bashkuar me ëmbëlsirat për të bërë të paktën një ndeshje e 3 për të hequr ato nga e rrjetit. Qëllimi i lojës është për të tuaj celular për përfitimin e madh me të ngrënit të ndryshme të qelizave. Ju do të zbuloni të re nivelin e objektivave të reja candies reja boosters, dhe shumë e sode! Për të siguruar që ju të scan tërë fushën para për të bërë një ndeshje. Sode nivelet janë zakonisht më e thjeshtë se sa nivelet e tjera dhe më e lehtë në qoftë se nuk janë vetëm disa ngjyra. Çokollatë, karamele themed nivelet zakonisht t'ju japë një sasi të fundme të lëviz e nevojshme për të përfunduar nivelin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fusha e kërkuar janë shënuar *