Кенди Здроби Сода Сагата Злато Hack

Candy Crush Soda Saga

Предности на нашата апликација
"Анти-бан сметка заштита"
"Сигурна конекција на серверите со користење на proxy"
"Способноста да имаат неограничен број на злато"
"Способноста да имаат неограничен број на животи"
"Апликацијата е лесен за користење"

Краток чекор-по-чекор инструкции

  1. Оди на генератор страница.
  2. Користи генератор.
  3. Прескокнете на кратко за верификација. (Изберете и да се направи една понуда)
  4. ЗАВРШЕНА! Ресурси се додаде!

Инстант Решенија за Кенди Здроби Сода Сагата Hack

Кога ќе се ре-внесете ниво, бонбони, сите треба да бидат во нови позиции и тоа би можело да биде целина многу поедноставно да се прават некои фантастични потези. Вие сте секогаш ќе сакате да се разменуваат боја бонбони со боја која ќе има целата многу на табла. Исто како и Кенди Здроби Сага,, ќе биде појавување на бонбони за да победи на различни цели. Вие исто така може да одговара 4 бонбони и шишиња од развивање на плоштадот.

Чоколадо останува иста и тоа е вистина дека треба да се удри неколку пати пред тоа исчезнува. Поголемиот дел од времето тоа ќе го направам кога ќе не ги отстрани било чоколадо во претходниот потег. Тоа е често roped во на почетокот на сцената. Во нивоа ќе мора да се елиминира чоколадо.

Кенди Здроби Сода Сагата Hack Идеи

Направи далеку со Мед и ќе слободни мечки. Во првата нивоа Бонбони Мечки ќе бидат видливи и ви се случува да треба да заработи бонбони комбинации за зајакнување на Сода Бар. Во Сода Сагата вие сте сега во можност да го повика шведскиот Риба на побарувачката од развивање на плоштадот мрежа на четири од иста бонбони.

Сите За Кенди Здроби Сода Сагата Hack

Ако сте во можност да се позиционира во еден токму истата колона како бонбони мечката, ќе се создаде брзо лента на врвот на екранот. Од време на време, едноставно не го добие парчиња ќе бараат. Секој засебен дел е корисно тука, и ви се случува да се доста би требало да се направат некои комбинации ако сакате да квичат минатото нив. Направи одредени парчиња сакате. Ако сте во можност да, чувајте го на безбедно додека не ја избришете различни парчиња, за да се подготви најголемата можна експлозија. Во Кенди Здроби Сода, можете исто така ќе се најде неколку нови парчиња и блокатори.

Постојат неколку начини ќе биде во можност да трик на играта во обезбедување слободен живот, и неколку техники за да се добие предност на неколку од потешко нивоа. Тоа понекогаш ќе се извлечете бонбони во почетокот на ниво на таков начин што го прави многу потешко да се победи. Ако си играат игра на Facebook, можете да ги откријат leaderboards на вашите пријатели и себе си, каде што би можело да се спореди резултати.

За да победи на сода ниво, играчот мора да се поп на определен број на шишиња, со цел да се подигне степенот на сода на врвот на одборот. Играчи ќе инвестира часа се на енергија и многу долари едноставно се обидува да го отворите следните ниво. Ако сте посветени Кенди Здроби Сага играч кој не треба да се уништи игра за нив во многу долг рок, тогаш ние ќе совети што да се управува јасно на таквите хакове.

На Сода тим го користи точниот Mercurial складиштето за двете код основи, и иако играта логика е целосно одделен, 2 апликации споделување на графички и UI средства. Чувајте го ова на ум додека вие ги правите натпревари. Проектот во потрага по можности за да се создаде корисен исклучителни парчиња, или методи за поставување поголем натпревари преку она што ви се случува да се направи. Да се расчисти мразот, ќе сакате да се заработи на мечот со слични бонбони дека е скриена под неа.

Во случај на играта станува потешко отколку што може да се справи, можеби ќе треба со помош на специјални Бустери. Тоа исто така може да се игра преку вашиот Facebook профил. Уште таму не било стратегии да се подели играта со пријатели од внатрешноста на стан. Вие исто така може да ја играат играта во интернет или преку Facebook на мобилен или десктоп атмосфера.

За жал, тоа беше тешко да се избере да ја загрози игра како резултат на милисекунди се бара да имаат екранот. Играта беше проширена со многу епизоди, додавање на неколку десетина нови нивоа по епизода, заедно со нова игра механика. Во многу кратко време, тоа е правење голем број на кругови. Тоа се состои од табла што е полна со бонбони во различни бои и некои пречки. Новата игра е дополнително суптилна пресврт на стратегија за Кралот.

Кенди Здроби Сода Сагата Hack Идеи

Candy Crush Soda Saga Gold Hack

Секое ниво тип бара поинаква стратегија и има други цели да се пополни ниво. Целта на играта е прилично лесно, ќе бидат прикажани во решетка полн со разни видови на бонбони форми и бои и вашата задача е да се обиде да се разменуваат се приклучи на слатки да се направи во најмала рака натпревар 3 за да ги отстраните од мрежа. Целта на играта е за вашиот мобилен да се здобијат со поголема консумација на различни клетки. Ќе откриете нови ниво на цели, нови бонбони, нови бустери, и многу сода! Да се осигурате дека сте скенирање на целата област пред да се направи натпревар. Сода нивоа се обично поедноставно од други нивоа и повеќе лесно, ако има само неколку бои. Чоколадни бонбони тематските нивоа обично ви даде конечни количество на потези е потребно да се заврши на ниво.

Остави Одговори

Вашиот е-мејл адреса нема да бидат објавени. Задолжителните полиња се означени со *